D-CleanPROFI

 

Nahoru

 

 

Doporučujeme:

 

Logo firmy Data Interservis s.r.o.

 

 

 

 


 

 

1/ Co je souprava D-CleanPROFI ?

Každé technické zařízení vyžaduje pro svou bezporuchovou činnost pravidelnou údržbu. O to více toto pravidlo platí  pro výpočetní a kancelářskou  techniku, která doslova přitahuje prach a špínu ze svého okolí. Každý uživatel výpočetní techniky už zajisté poznal, co problémů dokáže přivodit prachem ucpaný chladící ventilátor zdroje nebo zbytky papíru zanesená tiskárna. Také klávesnici je třeba čas od času rozebrat a vyčistit od nečistot zapadaných mezi tlačítky. Nadměrné únavě zraku lze zabránit pravidelným čištěním  obrazovky a ochranného filtru. Tuto činnost by měli, pro velké nebezpečí poškození drahé techniky, vykonávat  vyškolení odborníci na výpočetní techniku.Ti však většinou nemají  potřebné vybavení. Vyřešit situaci se podařilo firmě D-Clean soupravou D-CleanPROFI. Souprava byla sestavena na základě mnohaletých zkušeností odborníků v elektronice, chemii a specialistů  pracujících s výpočetní technikou. Proto musíme D-CleanPROFI chápat jako ucelený soubor nástrojů, produktů a technologických postupů určených k profesionálnímu čištění výpočetní a kancelářské techniky. Je z velké části univerzální. Výběr nářadí, druhu a množství chemických přípravků uložených v servisním kufru je volen tak, aby umožňoval  proškolenému  pracovníkovi  čistící práce na všech typech počítačů, tiskáren a další kancelářské technice. Souprava doplněná speciálním vysavačem je řešena tak, aby se dala snadno převážet a přenášet. To umožňuje provádění čistících prací přímo na pracovišti uživatele. Tím se urychluje práce a minimalizuje riziko poškození techniky při přenášení. Několik souprav D-CleanPROFI bylo poskytnuto profesionálním pracovníkům, kteří měli možnost po dobu jednoho roku soupravy používat. Jejich hodnocení soupravy je velmi příznivé. Zvláště vysoce hodnoceno je řešení tlakového vzduchu, který je pokládán za nesmírně účinný pracovní nástroj. 

2/ Komu je určena ?

Souprava D-CleanPROFI, jak už svým názvem naznačuje, je určena všem pracovníkům, kteří splňují alespoň základní znalosti v oboru elektroniky a výpočetní techniky. Především však hardwarovým specialistům, správcům počítačových sítí, servisním technikům a profesionálům zabývajícím se čištěním výpočetní techniky.

 3/ Kde všude najde uplatnění ?

Souprava je především určena k vnitřnímu a vnějšímu  čištění počítačů, tiskáren, klávesnic, monitorů, záložních zdrojů, ale lze ji úspěšně použít také k údržbě psacích strojů, kalkulátorů, pokladních systémů, kopírek, telefonních aparátů, ústředen, elektronických řídících systémů, techniky ve zdravotnictví a všude tam, kde se používají elektronická zařízení.


[Domů] [Nahoru] [Profil firmy] [Revize VT] [Kontakt] [Aktuálně]

Dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu manoch@quick.cz.
Copyright © 2004 Manoch servis
Naposledy změněno: 14. 06. 2004