Profil firmy

 

Nahoru

 

 

Doporučujeme:

 

Logo firmy Data Interservis s.r.o.

 

 

 

 


Firma Manoch® servis poskytuje speciální služby v oblasti pravidelné kontroly a revize počítačů, tiskáren a ostatní kancelářské techniky ( t.j. všech elektrických spotřebičů používaných v kancelářích a přidružených provozech ) dle zákonem předepsaných norem a předpisů, zejména dle doporučení ČSN 33 1016.

Další naší neméně významnou specializací je nabídka služeb v oblasti profylaktického čištění této techniky profesionální čistící technologií D-CleanPROFI.

Naše služby využívají hlavně státní instituce, banky, obchodní firmy, ale i výrobní podniky. Pravidelnou údržbou techniky jim zajišťujeme bezpečný a bezporuchový chod  jejich systémů a příjemné pracovní prostředí pro zaměstnance.  

Čistící služby jsou nejžádanější v oblastech s velkou stavební činností nebo s hustým  dopravním provozem. Právě zde se projevuje negativní vliv  na výpočetní techniku. Špína a prach často způsobuje přehřívání počítačů, poruchy funkce FDD a CD-ROM mechanik, ale i jiné, závažnější závady.

Profesionálně působíme již od konce roku 1995. Hned od začátku jsme si v krátké době  dokázali svou vysoce profesionální prací a dlouhodobě příznivými cenami získat  své stálé zákazníky. Nízké náklady a schopnost rychle reagovat na potřeby zákazníků nám umožňuje úspěšně konkurovat větším firmám nabízejícím obdobné služby.

Všichni naši zákazníci již poznali, co jim přináší pravidelná, vysoce profesionální péče o výpočetní techniku pro každodenní chod jejich počítačových systémů a zároveň přispívá k zajištění pěkného a čistého pracovního prostředí pro zaměstnance.

Přestože jsme malá firma, výsledkem naší práce jsou ročně stovky kvalitně vyčištěných počítačů, terminálů, tiskáren a spousta další techniky u našich spokojených zákazníků. Velmi kladně je také hodnocen odpovědný přístup, vysoká odbornost pracovníků servisu a schopnost přizpůsobit se jednotlivým provozním podmínkám našich zákazníků.

[Domů] [Profil firmy] [Čištění VT] [Revize VT] [Kontakt] [Aktuálně]

Dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu manoch@quick.cz.
Copyright © 2004 Manoch servis
Naposledy změněno: 14. 06. 2004